В Новий рік – із новими знаннями: «Волинська фондова компанія» провела масштабні навчання

В Новий рік – із новими знаннями: «Волинська фондова компанія» провела масштабні навчання

У «Волинській фондовій компанії» новий рік традиційно починається з підвищення кваліфікації менеджерів зі збуту сільськогосподарської техніки, менеджерів зі збуту запасних частин і інженерів з організації експлуатації та ремонту. Не став винятком з цього правила і 2018 рік: «Волинська фондова компанія» переконана, що інвестиції в знання завжди дають найбільший прибуток, тому в січні в головний офіс компанії, що знаходиться в м. Луцьку, з'їхалися фахівці з усієї України, щоб удосконалити свої знання і обмінятися досвідом з колегами з інших філій.Поки аграрії готуються до початку нового сезону сільськогосподарських робіт, ми також не спимо, адже компанія зацікавлена в тому, щоб наші клієнти отримували не тільки кращу техніку, запасні частини і сервіс, але і були приємно здивовані високим рівнем кваліфікації працівників.

Цьогорічні навчання тривали майже два тижні і були розподілені на три окремі блоки:
 
- Навчання для департаменту збуту сільськогосподарської техніки, тривали з 10.01 по 15.01.2018 р.
 
- Навчання для менеджерів зі збуту запасних частин, які тривали з 14.01 по 19.01.2018 р.
 
- Навчання для сервісних інженерів, які тривали з 14.01 по 19.01.2018 р.
Програма навчань була цікавою, інформативною і дуже насиченою. Вона включала в себе як аудиторні заняття в спеціально обладнаному навчальному класі компанії, так і безпосередні огляди техніки на демонстраційному майданчику, спрямовані на розвиток практичних навичок і закріплення отриманих теоретичних знань.

Навчання менеджерів зі збуту техніки проводилося в розрізі окремих брендів і моделей. Тренінги проводили фахівці своєї справи: головний менеджер зі збуту - Сергій Стречі, начальник відділу AGCO - Юрій Петренко, а також представники наших зарубіжних партнерів: директор Unia Group Міхал Стахлевській, представник заводу Agrisem Grzegorz Wolodzko, представник заводу «Dominoni» - Симон Раго, а також його власники - подружжя Доміноні з донькою.

Навчання менеджерів зі збуту запасних частин проводили начальник відділу запасних частин Віталій Яслінській, бренд-менеджери по самохідної і несамохідної техніці Іван Семенюк та Петро Стадник, начальник відділу AGCO - Юрій Петренко, головний менеджер зі збуту - Сергій Стречі і заступник генерального директора з післяпродажного обслуговування Валерій Дудар.

Крім того для проведення навчань для менеджерів зі збуту запасних частин були запрошені представники компаній-партнерів - Total і Agrinol і бізнес-тренер Інна Баннера, яка повела тренінг по секретах ефективних продажів.

Для підвищення якості роботи сервісної служби «Волинської фондової компанії» бізнес-тренер Інна Банера провела тренінг по роботі з клієнтами. Крім того пройшли навчання з техніки в розрізі окремих брендів і груп техніки, а також навчання по продукту Total, Agrinol і Bezalin, яке провели представники даних заводів.

Загалом, навчання у «ВФК» пройшло в позитивній атмосфері професійного зростання, обміну досвідом та взаємовигідного партнерства, а наші працівники отримали нові знання, вдосконалили практичні навички і стали ще більш кваліфікованими, щоб краще бути в змозі задовольнити потреби аграріїв в якісній техніці, відмінному сервісі, оригінальних запасних частинах і професійному консультуванні.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Обприскувач професійний, прес підбирач для мотоблока, овочева сівалка - ВФД
(основний офіс)

Україна, Волинська, Луцьк, вул. Вахтангова, будинок 16
  • +38 (0800) 21-11-XX

Новини компанії

Увага! Пропонуємо продаж тракторів за вигідними цінами і кваліфіковану консультацію при покупці!
15 листопада 2018 в 15:52

А ви знали? Наша Волинська фондова компанія провела тиждень навчання з продажу техніки для сільського господарства для нових менеджерів. Програма навчання включала у себе як теоретичний матеріал, так і практику. Наші нов…

 
«Волинська фондова компанія» візьме участь у Хмельницькій ХХХІ агропромисловій виставці «Агро-Поділля-2018». 
05 вересня 2018 в 15:57

«Волинська фондова компанія» візьме участь у Хмельницькій ХХХІ агропромисловій виставці «Агро-Поділля-2018». Виставка має свої тематичні розподіли, зокрема буде представлено: - сільсьгосподарську техніку, обладнання, комплектуюч…

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create